Kadeřnice z kadeřnictví Mladá Boleslav - Dolní Stakory česala popularní hudební kapelu 5ANGELS

Kadeřnice Jana Parastiuková a 5ANGELS účesy na konzert v KD Bezno

Dobrý den ,chci se s Vámi podělit o kadeřnický zážitek z česaní hudební skupiny 5ANGELS. Tato skvělá příležitost se mi naskytla 10.11.11, kdy mi volal pan Michal Mertl a ptal se mě zda bych učesala holky ze skupiny 5Angels, pro které skládá hudbu Michal David a píše pro ně i muzikál. Vše se seběhlo velmi rychle. Oznámil mi , že si mě našel na webových stránkách.česání kapely 5Angels. Chvilku jsem váhala, ale pak jsem nabídku přijala a vydala jsem se do  KD Bezna, kde se konal konzert.Tam na mě čekal pan manager Michal Mertl a šlo se na věc. Děvčata ze skupiny byly opravdu jak andílci, skvělá spolupráce normální fajnový holky.Pak jsem byla velmi potěšena, za vyseknutou pochvalu jak od děvčat z 5ANGELS tak pana managera Michala Mertla, který byl nadšený a chtěl po mě kontakt, který si uložil a řekl mi , že se ozve pokud budou někde poblíž vystupovat, abych holky opět učesala. Tak uvidíme zda proběhne nějaká kadeřnická spolupráce.Tímto bych chtěla poděkovat za příležitost děvčatům z 5ANGELS (Angee,Nikole,Míše,Vendy a Tereze) a panu Michalu Mertlovi

Děkuji kadeřnice Jana Parastiuková z kadeřnictví Mladá Boleslav - Dolní Stakory

Friseur Mladá Boleslav,Hairdresser Mladá Boleslav

Wir bieten Friseurdienstleistungen für deutschsprachige Bürger. Wir bieten Friseurdienstleistungen für Männer, Frauen, Kinder. Herrenfriseur, Damen Friseur, Baby Friseur. Mein Friseursalon in Dolni Stakory befindet sich in der Nähe der Stadt Mlada Boleslav. Meine Friseurservices basieren auf einer individuellen Herangehensweise an den Kunden.

 

We offer hairdressing services for English-speaking citizens. We offer hairdressing services for men, women, children.  Men's hairdressing, Ladies hairdresser, Childerns  hairdresser . My hairdressing salon in Dolní Stakory is located near the town of Mladá Boleslav. My hairdressing services are based on an individual approach to the customer.

Spropitné,Tuzér,TIP nebo Dýška v kadeřnickém salonu.

Kadeřníci a holiči a nejen oni, dostávají peníze nad rámec účtenky. Říká se tomu různě, v restauracích je to spropitné, dále také tuzér, v kadeřnickém salonu je dýško, v angličtině je to “tip”dále třeba tuzér,všimné. Co to vlastně dýško je, proč se dává a jaká je jeho optimální výše? Jak jsem se dočetl, tak slovo “tip” chceteli dýško je (americká zkratka pro zabezpečení kvalitních služeb) = ”To Insure Promptness”. Je to tedy hostovo, či zákazníkovo vyjádření spokojenosti s kvalitou servisu-služby nad rámec bežného.

Dýška v kadeřnickém salonu (kadeřnictví)

Bohužel dnes je stále dost lidí, kteří si myslí, že když jdou do kadeřnického salonu, zaplatí částku za kadeřnickou službu, nebudou už nic dávat. V podstatě nemusí, je to jen na zákazníkovi. Co ale říká odborník na etiketu?  “Dýško dáváme 7 až 15 procent, podle míry spokojenosti s obsluhou. Pak máme alespoň pocit jakéhosi smyslu tipu, tedy odměny a nikoliv jako “povinné daně”. Dát velmi málo je urážlivé. To raději nedat nic. Ovšem pak je to spíše o demonstrativní gesto nespokojenosti,” vysvětluje Ladislav Špaček, autor několika knih o etiketě.

Dýška pro kadeřníka,kadeřnici,holiče

Read more

Do kadeřnictví Mladá Boleslav - Dolní Stakory na kole

Vyražte do kadeřnictví na kole spojíte příjemné s užitečným

Kadeřnictví Mladá Boleslav - Dolní Stakory můžete přijet na kole nebo přijít pěšky a nechat se ostříhat. Cesta vede skrz pole, skrz Chaloupky, kde dříve bývali stakorské rybníky až několik desítek korců veliké.Po cestě Vás neobtěžují  auta a cestou je hospoda v Dolních Stakorách, kde můžete doplnit tekotiny .Budu se na Vás těšit kadeřnice a holička Jana Parastiuková . Z Mladé Boleslavi se musíte dát k 13 bráně Škoda auto je to tam u sjezdu z dálnice na Kosmonosy přejedete most nad dálnicí a v té zatáčce tam sjedete na polní cestu a dáte se doleva pořád rovně a na dalším rozcestí doprava a pořád rovně do chaloupek a tam doleva po mezi až do Dolní Stakor a vyjedete na proti Zemědělskému družstvu a tam doprava, pak rovně po hlavní silnici až k autobusové zastávce, tam doleva a hned mírně vpravo a prudce doleva dojedete k rybníku. Na vratech jsou velké kadeřnické nůžky a cedule a jste na místě.

Zobrazit místo Kadeřnická cyklostezka na větší mapě